Web Sitesi Optimize Edici, Google’ın ücretsiz web sitesi test aracıdır. Hiçbir harcama yapmadan mevcut web sitelerinizin ve trafiğinizin değerini artırmanıza olanak verir. Web Sitesi Optimize Edici ile site içeriğini ve tasarımını test ve optimize ederek, AdWords’te ister yeni, ister uzmanlaşmış bir kullanıcı olun, gelirinizi ve kârınızı hızla ve kolayca artırabilirsiniz.

Neden Web Sitesi Optimize Edici'yi kullanmalıyım?

Açılış sayfalarını iyileştirin: Reklam kampanyalarınızı optimize ettiniz. Ancak ya başarısız açılış sayfaları yüzünden müşteri kaybediyorsanız? Web Sitesi Optimize Edici’nin
otomatik test özelliğiyle, açılış sayfalarını iyileştirmek ve daha çekici hale getirmek çok kolaydır.

Satışları ve dönüşüm oranlarını artırın: Mevcut site sayfalarının varyasyonlarını test edin. Site türü ne olursa olsun dönüşüm sağlayan, edinme başına maliyeti (EBM) düşüren ve kârı artıran kazanan içerik kombinasyonlarını belirleyin.

Ücretsiz ve kullanımı kolay: Diğer web sitesi test araçları pahalı ve kullanımı zor olabilir. Web Sitesi Optimize Edici ücretsiz kullanılabilir ve minimum BT desteği gerektirdiği için size daha fazla kontrol, esneklik ve hız sağlar.